WYNIKI – TURNIEJ MIKSTOWY – SOBOTA 13.11.2021

FINAŁ:

M. Dziurda, M. Piorun – E. Niewiadomska, M. Żytkiewicz 7/5

PÓŁFINAŁY:

M. Dziurda, M. Piorun – J. Dzedzej, B. Borzęcki 6/2

E. Niewiadomska, M. Żytkiewicz – M. Goławska, K. Rasz 6/1

ĆWIERĆFINAŁY:

M. Dziurda, M. Piorun – A. Samarcew, K. Matejko 6/0

J. Dzedzej, B. Borzęcki – E. Dubiel, K. Sitowski 6/2

M. Goławska, K. Rasz – M. Mączewska, R. Nowak 6/1

E. Niewiadomska, M. Żytkiewicz – A. Arciszewska, M. Pastewka 6/1

GRUPA A

M. Dąbrowska, G. Leszko – M. Mączewska, R. Nowak 3/6

K. Cebulak, K. Morański – E. Dubiel, K. Sitowski 1/6

E. Dubiel, K. Sitowski – M. Dąbrowska, G. Leszko 7/5

M. Mączewska, R. Nowak – K. Cebulak, K. Morański 6/2

M. Dąbrowska, G. Leszko – K. Cebulak, K. Morański 6/3

E. Dubiel, K. Sitowski – M. Mączewska, R. Nowak 2/6

GRUPA B

A. Samarcew, K. Matejko – I. Pepel, A. Bartkowski 9/1

E.Niewiadomska, M.Żytkiewicz – A.Samarcew, K.Matejko 9/5

I. Pepel, A. Bartkowski – E. Niewiadomska, M. Żytkiewicz 9/1

GRUPA C

A. Arciszewska, M. Pastewka – A. Kalisiak, S. Chmielewski 9/3

M. Piorun, M. Dziurda – A. Arciszewska, M. Pastewka 9/1

A. Kalisiak, S. Chmielewski – M. Piorun, M. Dziurda 2/9

GRUPA D

M. Goławska, K. Rasz – P.Rosołowska, P.Mackiewicz 9/3

P. Rosołowska, P. Mackiewicz – J. Dzedzej, B. Borzęcki 0/9

J. Dzedzej, B. Borzęcki – M. Goławska, M. Goławski 3/9

Uwaga!

Następny turniej 4.12.2021

Zasady punktacji: ilość par x 2 za pierwsze miejsce i potem 2 pkt mniej za każde następne, przypadku miejsc „ex aequo”punkty są dzielone na poszczególnych uczestników



1.turniej 2.turniej 3.turniej 4.turniej 5.turniej 6.turniej suma
1. Ewelina Niewiadomska 12 24



36
2. Anna Samarcew 16 15



31
3. Maja Dziurda 26



26

Mariusz Piorun 26



26

Maciej Żytkiewicz 2 24



26
6. Małgorzata Mączewska 10 15



25

Joanna Dzedzej 21



21

Borus Borzęcki 21



21

Milena Goławska 21



21

Krzysztof Rasz 21



21
11. Piotr Pawlak 16



16
12. Kaja Cebulak 6 10



16

Krzysztof Morański 6 10



16
14. Ania Arciszewska 15



15

Marcin Pastewka 15



15

Edyta Dubiel 15



15

Kacper Sitowski 15



15

Robert Nowak 15



15

Krzysztof Matejko 15



15
20. Anna Romaniuk 14



14

Mateusz Nawrocki 14



14
22. Paulina Rosołowska 8 5



13

Piotr Mackiewicz 8 5



13

Rafał Jutrzenka 12



12

Piotr Pietrzykowski 10



10
26. Iza Pepel 4 5



9
27. Anna Kalisiak 2 5



7

Monika Dąbrowska 5



5

Gerard Leszko 5



5

Sławek Chmielewski 5



5

Artur Bartkowski 5



5
32. Andrzej Pepel 4



4

Serdecznie zapraszamy do zapisów na turniej organizowany przez naszych wspaniałych trenerów.

1. Turniej zaczynamy o 10:00 w sobotę 23.10.2021r.
2. Faza półfinałowa i finałowa odbędzie się w niedzielę. Kategorie: singiel open + jeśli zgłosi się co najmniej 8 uczestniczek będzie podział, debel/mixt (w zależności od ilości zgłoszonych uczestniczek.)
4. Wpisowe: 100zł za kategorie singiel, debel + singiel 150zł.
5. Zapisy w recepcji klubu/telefonicznie lub SMS pod numerem telefonu 668 100 055 (imię, nazwisko, kategoria)

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność poinformować, że wznawiamy działalność od 12.02.2021

Tym samym informujemy:

Od PIĄTKU obowiązuje:

– 50 zł do 14:00 / sezon zimowy / abonament 10h 450zł + BONUS*

– 75 zł po 14:00 / sezon zimowy / abonament 10h 700 zł + BONUS*

SOBOTA – cały dzień – 75 zł / abonament 10h 700 zł + BONUS*

NIEDZIELA – cały dzień – 65 zł / abonament 10h 600 zł + BONUS*

! Nowe super PROMOCJE we WTORKI !

do 16:00 korty 45 zł/h -abonament 400 zł +BONUS* (stała godzina)

po 16:00 korty 55 zł/h -abonament 500 zł +BONUS* (stała godzina)

We WTOREK lekcja z trenerem – 120 zł (cały dzień)

SQUASH

do 16:00 – 40 zł/h

po 16:00 – 45 zł/h

abonament 10h 400 zł + BONUS*

*BONUS – NIESPODZIANKA !

Zapraszamy!

SPRAWDŹ HARMONOGRAM FINAŁÓW LIGI TENISOWEJ

Czytaj dalej

W klubie tenisowym Atol Legionowo trwa zbiórka karmy, koców, zabawek oraz innych akcesoriów dla zwierząt.

Czytaj dalej